Giriş

realm

Prof. Dr. Mustafa YAŞAR?

BS 1988, Metal Education, Marmara University, İstanbul

MS 1996, Mechanical Education, DumlupınarUniversity, Kütahya

PhD 2001, Mechanical Education, Marmara University, İstanbul

Sevgili Öğrenciler;

Göz kamaştırıcı değişimlerin yaşandığı bir çağdayız. Değişim her yerde, teknolojide, politikada, iş hayatı ve ekonomide, Eğitimde ve aklınıza gelebilecek her alanda baş döndürücü bir hızda devam etmektedir. Değişimlerle dolu son on yılın en büyük eğilimi küreselleşme olmuştur. Artık dünyamız benzer zevklere ve tercihlere sahip milyarlarca insanın yaşadığı küresel bir pazar haline gelmiştir. Ulusal sınırlar dramatik bir şekilde anlamını yitirmektedir. Küreselleşmenin bir sonucu olarak iş hayatında rekabet her zamankinden farklıdır. Küresel Pazar artık ancak en iyilerin hayatta kalabileceği bir arenadır.

Türkiye'miz tarihte uygarlığın beşiği idi, bugünse parlak bir gelecek vadeden ülke. Orta Asya'da hızla yükselen pazarlar ile kuvvetli tarihsel ve kültürel bağları var. Gerek tarihsel, gerekse coğrafi nedenlerle Avrupa'nın entegre bir parçası. Türkiye küresel arenanın başlıca oyuncularından birisi olmaya aday bir ülke. Bu amaca ulaşmak için geleceğimizin teminatı gençlerimizi geleceğin dünyasında başarılı olmak için gerekli donanımlara sahip hale getirmeliyiz.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi bu büyük amaçlarla kurulmuştur. Deneyimli ve kendini kanıtlamış bir akademik kadro, güçlü teknolojik altyapı ve mükemmellik felsefesi ile Türkiye'de batı standartlarında Eğitim vermekten gurur duyuyoruz. Yetiştirdiğimiz gençlerin mesleklerinde ulaşacakları üstün başarılar yakın gelecekteki en büyük mutluluk kaynağımız olacaktır.

ANSYS

realm

Statik&Dinamik Analiz

Günden güne yenilenen günümüz teknolojisi ile birlikte beklentiler, ihtiyaçlar, ürünler, ürünlerden sağlanan faydalar, işlevsellikler, üretim ve imalat süreçleri ve daha birçok kavramda beraberinde yenilikler getirmektedir. Bu teknolojik gelişmeleri faydalı model halinde müşterilerine sunmak, firmalarında kendi ihtiyaçlarını bu teknolojik gelişmelere dayalı kolaylaştırabilmek amacı ile yapılması gereken araştırmalardır.

realm

LS-DYNA

realm

WORKBENCH

Projeler

Projeler

Tarafımdan Yürütülen Projeler

Konsept Tasarım

En iyi tasarımın harika bir konsept ile başladığı bir gerçektir. Konsepti oluşturmak ve daha verimli bir hale getirebilmek ise müşteri talep araştırmalarından geçer. Bu veriler konseptin görünüşü, işlevselliği ve sağlayacağı faydalar hakkında veriler içerir. Bu yöntemle oluşturulan konseptlerden daima olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Ofis Tasarımı

Subtitle goes here

Ofis Tasarımı

Subtitle goes here

Ofis Tasarımı

Subtitle goes here

Demir Çelik Mamülleri

Projeler

Demir Çelik Ürünleri İçin Tıklayınız

İletişim

realm

Prof. Dr. Mustafa YAŞAR

Danışma Adresleri

Tel: +90 370 433 82 00

Fax: +90 370 433 82 04

myasar@karaelmas.edu.tr